Prishtine
Yağmur Geçişli Sot
22°C / 12°C
Prizren
Yağmurlu Sot
17°C / 17°C
Peje
Yağmurlu Sot
20°C / 20°C

 • Dështimi I drejtësisë, kërkon dorëheqjen e kryeministrit Thaci e ministrit Kuci
  Dështimi I drejtësisë, kërkon dorëheqjen e kryemin
 • Cibona e mposhti Cërvena Zvezdën në mes të Beogradit, shkon në Euroligë
  Cibona e mposhti Cërvena Zvezdën në mes të Beograd
 • Tare fjalë të rënda Januzajt që e zgjodhi Belgjikën
  Tare fjalë të rënda Januzajt që e zgjodhi Belgjikë
 • Europa Liga: Benfika dhe Sevila në epërsi ndaj Juves e Valensias
  Europa Liga: Benfika dhe Sevila në epërsi ndaj Juv
 • A I ka bërë presion Zhbogar për Kishën serbe ministrit Gashi?
  A I ka bërë presion Zhbogar për Kishën serbe minis
 • Rama: Me Papën folëm edhe për Kosovën
  Rama: Me Papën folëm edhe për Kosovën
 • Dallku në Ukrainë, bënë foto me ushtarë (foto)
  Dallku në Ukrainë, bënë foto me ushtarë (foto)
 • Samsung me modelin Galaxy Mega 7.0 me ekranin gjigant?
  Samsung me modelin Galaxy Mega 7.0 me ekranin gjig
 • Kujt t’i besojmë, ujësjellësit apo IKSHP-së?
  Kujt t’i besojmë, ujësjellësit apo IKSHP-së?
 • Si mund t’i mbledhni borxhet?
  Si mund t’i mbledhni borxhet?
Eliada Ahmeti publikon të tjera foto nudo
Eliada Ahmeti publikon të tjera foto nudo
Krahas modelimit, Eliada merret njëkohësisht edhe me këshilla bukurie, duke punuar në një qendër shëndeti dhe fitnesti ”Dietology” si institut bukurie në kryeqytetin grek (Athinë). Eliada Ahmeti nga Elbasani, e...
26 December 2012 09:27
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

Krahas modelimit, Eliada merret njëkohësisht edhe me këshilla bukurie, duke punuar në një qendër shëndeti dhe fitnesti ”Dietology” si institut bukurie në kryeqytetin grek (Athinë).

Eliada Ahmeti publikon të tjera foto nudo

Eliada Ahmeti nga Elbasani, e cila prej vitesh jeton në Greqi, fillimisht u shfaq si modele dhe me një set fotosh të cilat çmendën opinionin grek për shkak të sharmit, elegancës dhe sensualitetit që disponon ajo si femër.

Eliada Ahmeti është shqiptarja e famshme, e cila prej 7 viteve merret me modelim dhe para disa viteve fitoi edhe ”Miss Playmate Greece”. Pas këtij suksesi, ajo filloi me kontrata pune në Turqi, Francë dhe disa vende të tjera evropiane, kështu që trupi i bukur i saj i hapi dyert e suksesit.

Krahas modelimit, Eliada merret njëkohësisht edhe me këshilla bukurie, duke punuar në një qendër shëndeti dhe fitnesti ”Dietology” si institut bukurie në kryeqytetin grek (Athinë).
Eliada Ahmeti nudo
”Bukuria është diçka shtazarake, nëse nuk shoqërohet edhe me mençuri”, ka thënë ajo në një intervistë dhënë për mediat atje. Po në fakt me çfarë merret Eliada në Greqi?

Së fundi, Eliada është zënë mat e zhveshur në një plazh nudo në Greqi. Madje, në disa raste ajo edhe ka pozuar e zhveshur krejtësisht për të treguar kështu linjat e saja seksi me anë të të cilave ka bërë për vete publikun. Fotot e reja te postuara ne profilin e saj, janë foto profesionale te bëra ne një dhome.

Eliada Ahmeti

Eliada Ahmeti

Eliada Ahmeti

Eliada Ahmeti

Eliada Ahmeti

Eliada Ahmeti

Eliada Ahmeti

 

 


Yukarı Geri Ana Sayfa

Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /home/kosova/public_html/wp-content/themes/alee.v85/footer.php:117) in /home/kosova/public_html/wp-content/themes/alee.v85/footer.php on line 121