Prishtine
Yağmurlu Sot
22°C / 13°C
Prizren
Yağmurlu Sot
18°C / 18°C
Peje
Yağmurlu Sot
20°C / 20°C

 • Sa e krishterë është Britania e Madhe?
  Sa e krishterë është Britania e Madhe?
 • Dobrica Cosic: Ja si e humbëm Kosovën
  Dobrica Cosic: Ja si e humbëm Kosovën
 • Tmerr, masazh me gjarpërinj
  Tmerr, masazh me gjarpërinj
 • Enkelejdi: “Duhet të jesh shumë i kujdesshëm këtu”; Jona: “S’jam penduar për asgjë në BB”
  Enkelejdi: “Duhet të jesh shumë i kujdesshëm këtu”
 • 5 mijë € shpërblim për atë që argumenton korrupsion në komunë
  5 mijë € shpërblim për atë që argumenton korrupsio
 • Jahjaga, Thaçi e Haradinaj, mysafirë në “Miss Shqipëria” në Ulqin?!
  Jahjaga, Thaçi e Haradinaj, mysafirë në “Miss Shqi
 • Horoskopi ditor – 24/04/2014
  Horoskopi ditor – 24/04/2014
 • Reali fitoi me bunker (Video)
  Reali fitoi me bunker (Video)
 • Makabi në Final Four, Pao dhe Olimpiakos siguruan ndeshjet e 5-ta
  Makabi në Final Four, Pao dhe Olimpiakos siguruan
 • Flash: Adnan Januzaj ka zgjedhur Belgjikën
  Flash: Adnan Januzaj ka zgjedhur Belgjikën
Familja Dibrani ndodhet në polici
Familja Dibrani ndodhet në polici
(E plotësuar) Avni Zahiti, zyrtar për informim në Policinë Rajonale në Mitrovicë, ka deklaruar për Indeksonline se, rasti i fjalosjes mes familjes Dibrani dhe një familjeje tjetër po ashtu e...
20 October 2013 20:50
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

(E plotësuar) Avni Zahiti, zyrtar për informim në Policinë Rajonale në Mitrovicë, ka deklaruar për Indeksonline se, rasti i fjalosjes mes familjes Dibrani dhe një familjeje tjetër po ashtu e komunitetit rom, ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në qendër të qytetit të Mitrovicës.

Ai tha se, te dy familjet, ndodhen në polici ku po intervistohen në lidhje me rastin.

Në vendin e ngjarjes është paraqitur edhe prokurori publik, i cili ende nuk e ka klasifikuar rastin me ndonjë vepër penale.

Indeksonline ka mësuar se Xh.Dibrani (femër) është dërguar në Spitalin Rajonal në Mitrovicë për të kërkuar ndihmë, pasi siç ka deklaruar ajo, ështe e sulmuar prej familjes tjetër.

Njësitet përkatëse policore janë duke u marrë me hetimin e këtij rasti./Indeksonline/

—–

Familja Dibrani nga Mitrovica, e dëbuar para pak ditësh nga Franca, tani në këto momente ndodhet në stacionin policor në Mitrovicë.

Burimet e Indeksonline brenda policisë kanë thënë se, familja Dibrani është përfshirë në një ngatërresë me një familje tjetër, po ashtu të komunitetit rom.

Sipas burimeve, të dy familjet rome, ndodhen në stacionin policor Jugu në Mitrovicë ku po merren në pyetje. Ende nuk dihen motivet e këtij rasti./Indeksonline/


Yukarı Geri Ana Sayfa

Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /home/kosova/public_html/wp-content/themes/alee.v85/footer.php:117) in /home/kosova/public_html/wp-content/themes/alee.v85/footer.php on line 121