Prishtine
Yağmurlu Sot
22°C / 13°C
Prizren
Yağmurlu Sot
18°C / 18°C
Peje
Yağmurlu Sot
20°C / 20°C

 • Reali fitoi me bunker (Video)
  Reali fitoi me bunker (Video)
 • Makabi në Final Four, Pao dhe Olimpiakos siguruan ndeshjet e 5-ta
  Makabi në Final Four, Pao dhe Olimpiakos siguruan
 • Flash: Adnan Januzaj ka zgjedhur Belgjikën
  Flash: Adnan Januzaj ka zgjedhur Belgjikën
 • Ministri Gashi: Nuk thash se do të rrënohet kisha serbe
  Ministri Gashi: Nuk thash se do të rrënohet kisha
 • Aktakuzë ndaj Milaim Zekës
  Aktakuzë ndaj Milaim Zekës
 • Vet deputetët ia zgjasin mandatin EULEX-it (Video)
  Vet deputetët ia zgjasin mandatin EULEX-it (Video)
 • Arrestohet Vali Corleone
  Arrestohet Vali Corleone
 • Ulqini fton kosovarët për 1 Maj
  Ulqini fton kosovarët për 1 Maj
 • LDK akuzon gazetën “Bota Sot” për shpifje
  LDK akuzon gazetën “Bota Sot” për shpifje
 • BE kërkon decentralizim fiskal
  BE kërkon decentralizim fiskal
Horoskopi ditor-05 Qershor 2013
Horoskopi ditor-05 Qershor 2013
Dashi  Edhe gjate kësaj dite marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jete aspak e mire. Do debatoni edhe për gjene me te vogël me te dhe nuk do ndiheni aspak...
4 June 2013 22:29
Font1 Font2 Font3 Font4
ss

Dashi 

Edhe gjate kësaj dite marrëdhënia juaj me partnerin nuk do jete aspak e mire. Do debatoni edhe për gjene me te vogël me te dhe nuk do ndiheni aspak mire. Beqaret nuk duhet te përdorin vetëm gjestet për te joshur sepse edhe fjalët kane rëndësinë e tyre. Saturni do jete i pozicionuar keq ne planin financiar dhe do e trondite ekuilibrin. Tregohuni shume te kujdesshëm.

 

Demi 
Dialogu do jete i vështirë për t’u vendosur sot ne jetën tuaj ne çift dhe problemet ndërmjet jush dhe partnerit nuk do kenë te sosur. Shmangni kokëfortësinë e tepërt nëse nuk doni qe gjithçka te marre tatëpjetën. Beqaret edhe pse do jelegjate gjithë kohës ne kërkim, nuk kane për ta gjetur personin e duhur. Ne planin financiar do keni disa vështirësi te vogla, por qe do kalojnë shpejt.

 

Binjaket
Dita e sotme do jete mjaft e favorshme për ata qe janë ne një lidhje dhe emocionet do jene te papërshkrueshme. Disa do kalojnë ne një faze me te rëndësishme duke e zyrtarizuar lidhjen. Beqaret meshkuj do jene me te privilegjuar ne dashuri, femrat duhet te presin edhe pak. Ne planin financiar do keni fat do merrni shifra te konsiderueshme parash nga një pune e kryer.

 

Gaforrja
Ju qe i urreni konfliktet dhe debatet ne çift do kaloni një dite te zymte sot. Si ju ashtu edhe partneri nuk do toleroni dhe as do falni. Beqaret nga ana tjetër do kenë një dite me te bukur dhe pasionante. Mundësitë qe do iu jepen për takime do jene te mrekullueshme. Ne planin financiar do jete Dielli planeti qe do iu ndriçoje rrugën dhe do iu nxite te tregoheni te matur.

 

Luani
Mos kërkoni me shume sesa jepni ne dashuri sepse do keni probleme te mëdha me atë qe keni ne krah. Komunikimi gjithashtu nuk duhet te ndërpritet për asnjë moment. Beqaret duhet te tregohen sa me realiste dhe te mos mendojnë se jeta është një ëndërr. Nëse doni qe sektori i financave te mos ketë probleme duhet te tregoheni sa me te matur.

 

Virgjeresha
Nuk do ketë asgjë për t’u veçuar gjate kësaj dite ne jetën sentimentale te çifteve. Gjithçka do shkoje sipas planeve dhe do vazhdoni te tregoheni me te hapur. Beqaret do gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do ndihen me ne fund te plotësuar. Me financat duhet te bëni kujdes. Edhe pse situata duket e ekuilibruar gjithçka mund te përmbyset nëse shpenzoni pa kursim.

 

Peshorja
Do tregoheni me te kuptueshëm me atë qe keni ne krah sot dhe do ia plotësoni disa dëshira. Nganjëherë është me mire t’i jepni me tepër liri njeri-tjetrit sesa te mundoheni te mbylleni brenda mureve te një lidhjeje. Ata qe janë vetëm as sot nuk do arrijnë t’i japin fund beqarisë. Ne planin financiar me pak durim dhe maturi mund ta përmirësoni ndjeshëm situatën.

 

Akrepi
Venusi do jete i pozicionuar keq gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe nga momenti ne moment mund te lindin debate te mëdha. Beqaret nuk duhet te dekurajohen edhe nëse nuk do e gjejnë menjëherë atë qe kane kërkuar prej kohesh. Çdo gjë ndodh për një arsye. Me financat tregohuni te matur. Po nuk i rezistuat dëshirës për shpenzime marramendëse do keni vështirësi.

 

Shigjetari
Do ngrini shume dyshime për partnerin tuaj sepse ne fakt sjellja e tij kohet e fundit ka lënë shume për te dëshiruar. E mira do ishte te flisni hapur me te. Beqaret do jene me te sigurte ne vetvete dhe nuk do kenë dhe do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar nuk do përballeni me surpriza te këqija megjithatë rekomandohet kujdes dhe maturi.

 

Bricjapi
Çiftet do kalojnë një dite te qete dhe pa risi te mëdha. Gjithsesi merrini gjerat si t’iu vijnë. Priten takime te rëndësishme gjate kësaj dite për beqaret, prandaj duhet shfrytëzohet çdo moment. Disa do gjejnë edhe personin e tyre te ëndrrave. Ne planin financiar duhen marre masa për ta stabilizuar këtë sektor. Mjaft më me shpenzime marramendëse vetëm për t’ia bere qejfin vetes.

 

Ujori
Edhe pse do keni shume angazhime profesionale apo familjare, nuk do e lini pas dore atë qe keni ne krah. Vërtet do lodheni paksa, por me e rëndësishme është mirëqenia ne çift. Beqaret do dalin gjate gjithë ditës me miqtë dhe nuk do e ndiejnë nevojën se dikujt tjetër. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj. Pritet një përmirësim i menjëhershëm i buxhetit.

 

Peshqit
Do jeni shume te lidhur me atë qe keni ne krah sot dhe nuk do doni te qëndroni për asnjë moment larg tij. Ata qe kane pasur mosmarrëveshje do flasin me hapur dhe do i zgjidhin shpejt ato. Beqaret do vazhdojnë edhe sot te jene ne kërkim te princit te tyre te kaltër, por asnjë nuk ehte e sigurte. Ne planin financiar situata do jete thuajse e njëjtë dhe nuk do ketë asnjë tronditje.


Yukarı Geri Ana Sayfa

Fatal error: Cannot redeclare get_leaf_dirs() (previously declared in /home/kosova/public_html/wp-content/themes/alee.v85/footer.php:117) in /home/kosova/public_html/wp-content/themes/alee.v85/footer.php on line 121